W II semestrze roku szkolnego 2022/2023 uczniowie klas 5-6 wzięli udział w rozgrywkach o mistrzostwo szkoły w mini piłce ręcznej dziewcząt i mini piłce nożnej chłopców. Zawody te cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników oraz kibicujących im koleżanek i kolegów. Mecze rozgrywane były w 2 kategoriach wiekowych, systemem „ każdy z każdym”. O  miejscach wywalczonych przez poszczególne zespoły, decydowała suma zdobytych punktów w rozgrywkach. Po rozegraniu wszystkich spotkań uzyskano następujące wyniki:
Mini Piłka Ręczna Dziewcząt Klas 5-tych
1 m- klasa 5 c; 2m- klasa 5 d; 3 m- klasa 5e; 4m- klasa 5a; 5m- klasa 5 b
Mini Piłka Ręczna Dziewcząt Klas 6- tych
1m- klasa 6 c; 2 m- klasa 6 a; 3m- klasa 6 b; 4m- klasa 6 e, 5 miejsce- klasa 6 d
Mini Piłka Nożna Klas 5-tych
1 miejsce- klasa 5 e; 2 miejsce- klasa 5 a; 3 miejsce- klasa 5 c; 4 miejsce- klasa 5 d; 5 miejsce- klasa 5 b.
Mini Piłka Nożna Chłopców Klas 6-tych
1 miejsce- klasa 6 a; 2 miejsce- klasa 6 e; 3 miejsce- klasa 6c; 4 miejsce- klasa 6 d; 5 miejsce- klasa 6 b.
GRATULUJEMY !
Nagrody dla zwycięskich zespołów ufundowała Rada Rodziców przy SP 37.
Zawody zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Wioleta Bergiel, Jadwiga Jasnowska, Gabriela Witko, Artur Jerlecki, Robert Wojtkowski i Grzegorz Zagórski.