13 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie Zachodniopomorski Kurator Oświaty Katarzyna Koszewska oraz Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki uroczyście podsumowali konkursy przedmiotowe – wręczyli pamiątkowe medale, dyplomy oraz gratulacje.
Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych

Podsumowano 10 konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty:
z  j. polskiego, j. angielskiego, j. niemieckiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii.
Konkursy odbywały się w trzech etapach:
- szkolnym, w którym w szranki stanęło 24004 uczniów szkół podstawowych z całego województwa zachodniopomorskiego,
- rejonowym, do którego zakwalifikowało się 4496 uczestników,
- wojewódzkim, 1232 zakwalifikowanych.
Łącznie w Zachodniopomorskim mamy:
235 laureatów,
733 finalistów.
Gratulujemy!
Drodzy Laureaci, Finaliści i Uczestnicy Konkursów!
Wasze zaangażowanie i sukcesy bardzo nas cieszą. Wznoście się ponad horyzont, sięgajcie po marzenia. Jesteście wspaniali. Gratulacje!
Słowa uznania kierujemy również do rodziców, nauczycieli oraz dyrektorów szkół, którzy wspierają Was w dążeniu do realizacji celów.
Nasi uczniowie też mieli okazję tam być:
Alicja Gregorowicz, Michał Czerkawski i Szymon Matczak (na zdjęciach)
Artykuł skopiowany ze strony Kuratorium Oświaty w Szczecinie.