W naszej szkole w dniach 19 i 20.12. odbyło się spotkanie świąteczne zorganizowane przez Samorząd Uczniowski klas 7 i 8. Spotkanie to było okazją do poznania i celebrowania tradycji świątecznych różnych krajów, w tym Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Ukrainy.

Wydarzenie to było pełne kulturowych odkryć i wzajemnego szacunku. Uczniowie mieli możliwość posłuchania o tradycjach każdego z tych pięciu krajów, co pozwoliło im lepiej zrozumieć różnorodność świątecznych zwyczajów. Wyjątkowym punktem spotkania było wspólne śpiewanie kolęd w językach każdego z wymienionych krajów.

Dodatkowo, uczestnicy mieli okazję wykazać się kreatywnością, dekorując pierniki.

Wydarzenie to było nie tylko okazją do świętowania, ale także do edukacji i budowania wzajemnego zrozumienia i szacunku między kulturami.

Opiekunowie samorządu

Jingle Bells w wykonaniu naszych uczniów