Uczniowie na holu szkoły

Walentynki (ang. Valentine’s Day) – to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego - zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami. W dniu dzisiejszym w holu naszej szkoły gościł śmiech, gwar i sama radość. Uśmiechom nie było końca, bo takie właśnie powinno być to święto - pełne dobrej energii. Każdy kto przybył na walentynkowy kiermasz mógł skosztować słodkich pyszności, nabyć drobne upominki - niespodzianki, a także odwiedzić utworzoną specjalnie na ten dzień, okolicznościową ,, ściankę,, do robienia zdjęć pamiątkowych. I tutaj się działo ! Dzieci niczym gwiazdy fotografowały się z przygotowanymi walentynkowymi dodatkami, a największą liczbę stanowiły serca we wszelakich rozmiarach ! Kto chciał mógł skorzystać z wizyty u uroczej Pani Izy, która na swoim stanowisku kosmetycznym malowała pamiątkowe serduszka na uśmiechniętych buziach naszych milusińskich. Walentynki w naszej szkole były bardzo radosne! Nauczyły nas również, że warto pamiętać o innych, a uśmiech, pamięć i dobry humor to największe skarby jakimi możemy obdarować innych oraz samych siebie! Do zobaczenia za rok !