Dzieci

Jak karnawał to karnawał.. czyli zabawa karnawałowa w naszej szkole. Zakończył się okres zabaw karnawałowych. Nie zabrakło ich również w naszej szkole. W poniedziałek odbyły się bale karnawałowe. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle - zamieniła się w prawdziwą salę balową. Najpierw bawili się młodsi uczniowie klas I-III, a po południu uczniowie klas IV-VIII. Bal otworzyła tajemnicza Czarna Dama. Były wróżki, księżniczki, diabły, koty, motyle, różne inne stwory i dziwadła. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, policjantów, klaunów, czarodziejów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, a inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcom. Wychowawcy klas I-III bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Uczniowie bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował im DJ Loczek. Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do bardzo udanych. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie DJ Loczka.

Iwona Rybeńska