W klasie 1a na lekcji informatyki używaliśmy Okulary VR, znane również jako okulary wirtualnej rzeczywistości, to innowacyjne narzędzie, które pozwala na wcielenie się w nowe, fascynujące światy. To właśnie dzięki nim nasi uczniowie mieli szansę przekroczyć granice tradycyjnego nauczania i zanurzyć się w wirtualnym uniwersum, które od razu wciągnęło ich w wir fascynującej nauki. Z tego doświadczenia wynika jedno: nowoczesne podejście do nauczania z użyciem nowych technologii przynosi ogromne zadowolenie uczniom. Okulary VR stały się inspiracją i motywacją, zachęcając najmłodszych do pogłębiania swojej wiedzy z zakresu informatyki. To dowód na to, że innowacyjne metody nauczania nie tylko uczą, ale także bawią i inspirują, sprawiając, że nauka staje się czymś, co dzieci chcą robić z uśmiechem na twarzy, a to wszystko dzięki wsparciu programu Laboratoria Przyszłości.

Wychowawczyni klasy 1a Katarzyna Karpina oraz nauczyciel informatyki Marek Karpina.