W piękny śnieżnobiały słoneczny poniedziałek wyszliśmy na boisko szkolne pobawić się na śniegu. Nie odbyło się bez robienia Aniołków na puszystym puchu. Była bitwa na śnieżki, wydeptywanie kształtów oraz pisanie swoich imion na śniegu. Aż szkoda było wracać do sali. Kreatywność, wyobraźnia, zręczność, umiejętności społeczne to tylko kilka z wielu różnych umiejętności, które można nabyć podczas zimowych zabaw na świeżym powietrzu. Oprócz aspektu fizycznego, zabawa na świeżym powietrzu jest również korzystna dla zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Korzystajmy z uroków zimy :)

Wychowawca świetlicy
                                                                                                                       Joanna Zagórska