CITY TRAIL, zdjęcie uczniów

Grand Prix CITY TRAIL Junior to ogólnopolski cykl biegów dla dzieci i młodzieży o charakterze indywidualnym. Rywalizacja odbywa się na wyznaczonych trasach, w lasach i parkach. Dystanse to 200m, 400m, 600m i 1 km - w zależności od wieku zawodnika. Zawody odbywają się w 10 miastach, a w każdym z nich rozegrane jest 5 biegów na przestrzeni 6 miesięcy. Na podstawie wyników biegów w poszczególnych lokalizacjach utworzona zostaje klasyfikacja łączna, a na jej podstawie wyłonieni zostaną zwycięzcy cyklu. Każda z lokalizacji będzie posiadała odrębną klasyfikację końcową. Biegi CITY TRAIL rozgrywamy w Szczecinie od 2013 roku. Zawody są organizowane na urozmaiconych ścieżkach Puszczy Bukowej. W biegach tych kolejny raz wystartował uczeń naszej szkoły- Adam Klimczak (klasa 6e) i to on został zwycięzcą cyklu 2023/24 w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy !!!