Harry Potter, szkic

Rozstrzygniecie konkursu plastycznego „Ilustracja do wybranej przygody z serii o Harrym Potterze” Uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez SP nr 21
w Szczecinie. Tematem prac była ilustracja do wybranej przygody z serii książek o Harrym Potterze.
Oto wyniki konkursu:

1. miejsce Wiktoria Partyka
  2. miejsce Hanna Cichocka
  • wyróżnienie: Rozalia Stoeck
  • kwalifikacje do wystawy pokonkursowej:
    Tomasz Żurek, Oliwia Pieprzyk, Natalia Skokowska

• wyróżnienie: Julian Bykowski

1. miejsce Julia Smyrd
  • wyróżnienie: Alan Burghardt, Nika Kukhar
  • kwalifikacje do wystawy: Maja Kubicka, Julia Szalkiewicz, Aleksander Chimicz, Maciej Żurek, Wiktoria Woźniak, Oliwia Białek, Weronika Mazurkiewicz

Wystawa pokonkursowa, wręczenie nagród i dyplomów nastąpi dnia

3 czerwca o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi na ul. Witkiewicza 40 w Szczecinie. Tego dnia także odbędzie się finał konkursu wiedzy o Harrym Potterze, do którego zakwalifikowały się:

• Joanna Chudzińska, Oliwia Dobieszewska i Katarzyna Szmajda.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY, a naszym Półfinalistkom życzymy dalszych sukcesów!!!