W naszej szkole dzieci uwielbiają eksperymentować. Tym razem wykonaliśmy ciastolinę. Ciastolina to bardzo miękka masa plastyczna, która stanowi świetną zabawę dla dzieci w różnym wieku. Domowa ciastolina zachowuje wszelkie walory gotowej masy kupionej w sklepie, a w dodatku jest o wiele tańsza i co równie ważne, w całości naturalna. Można zrobić ją z mąki pszennej lub mąki ziemniaczanej, z solą lub bez – w zależności od przepisu, który wybierzesz.
Nasz przepis na ciastolinę. To jest hit! Wypróbujcie koniecznie.
Składniki:
- 2 szklanki mąki pszennej