Wyniki konkursu na ozdobę świąteczną organizowanego przez TPD i świetlicę szkolną

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole ogłoszony został „Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową” przeznaczony dla wszystkich chętnych uczniów. Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej oraz plastycznej, jak również stwarzanie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.

Wszystkim dzieciom (a także i rodzicom młodszych dzieci) serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, pomysłowość, kreatywność, a przede wszystkim za chęć tworzenia przez nich swoich własnych małych ARCYDZIEŁ

Wyniki prac konkursowych:

I miejsce – Kochanowski Franciszek klasa 1c oraz Pająk Amelia klasa 1e

II miejsce – Cukier Bartosz klasa 2c oraz Kurpiewska Zofia klasa 2d

III miejsce – Jastrzemska Natasza klasa 1c oraz Snarski Mateusz klasa 3f

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom oraz małą słodkość. Dzieci które zajęły miejsca 1-3 dodatkowo otrzymały nagrody.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i gratulujemy!!!

Agnieszka Bobkowicz

Agnieszka Pieprzyk